niedziela, 9 lutego 2014

Pierwszy blog/ Pierwszy post

Siemka!

    A więc...Postanowiłyśmy założyć bloga, gdyż mamy wiele pasji, którymi chciałybyśmy się z Wami podzielić. I uznałyśmy, że stworzenie go będzie najlepszą opcją. Tworzymy trzyosobową grupę dziewczyn; Gosia 18 lat, Ania 18 lat i Zuzia 17 lat. Razem uczymy się w Szkole Sportowej i trenujemy kajakarstwo z którym wiążemy przyszłość. 
    Znamy się już bardzo długo, mamy wiele wspólnych zainteresowań m.in fotografia, moda, fitness, zdrowe odżywianie. Dodatkowo Ania z Gosią <bliźniaczki ! > kochają śpiewać i robią to w każdym miejscu i o każdej porze natomiast hobby Zuzy jest rysowanie,czytanie książek i oglądanie filmów. 
    Mamy wspólnych przyjaciół z którymi spędzamy każde wolne chwile,zdobywamy nowe doświadczenia i jak najlepiej staramy się korzystać z życia.

    Mamy nadzieje,że będziecie czytać i komentować nasze posty a my z pewnością odwdzięczymy się tym samym ale również uważamy,że dzięki blogowi poznamy wiele ciekawych ludzi, z którymi będziemy mogły wymieniać się zainteresowaniami i opiniami na różne tematy. 
Buziaki :*

3 komentarze:

 1. Miło Was poznać ! :) I powodzenia w bloggowaniu :*!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Was dziewczynki na pewno będę Was odwiedzać:) Wszystkie jesteście śliczne :) Powodzenia i dodaję do obserwowanych :*

  OdpowiedzUsuń
 3. wow kajakarstwo, fajnie :)
  miłego prowadzenia bloga :)

  OdpowiedzUsuń